Všechny tábory

Přečtěte si o nadcházejících i minulých táborech

Tábor 2018 - Hra o trůny

Znesvářené rody bojují o svou zemi všemi dostupnými prostředky. Vítěz však může být jen jeden... chcete se i vy zapojit do Hry o trůny? Toužíte se účastnit bohatých rytířských hostin? Nebo udatně bránit zemi před Bílými chodci? Zazpívat si Písně ledu a ohně? Podrbat si zlovlky?

Tábor 2017 - Cesty časem

Koho zajímalo, co se stalo v minulosti či co se bude dít v budoucnosti, kdo toužil zkusit si stavbu Karlova mostu nebo zjistit, jak ulovit mamuta, vydal se s námi na cestu časem...

Tábor 2016 - Vesmír

Pozor, pozor! Hledáme mladé kosmonauty, objevitele, prostě všechny, které láká cesta do vesmíru. Toužíte si prohlédnout hvězdy zblízka a poznat neznámé galaxie?

Tábor 2015 - Harry Potter

Chcete studovat na stejné škole jako slavný Harry Potter? Jedinečná příležitost! Nové studenty, kteří chtějí ovládnout kouzelné formule, lektvary a přeměňování, hledá Škola čar a kouzel v Bradavicích...

Tábor 2014 - Zlatokopové na Aljašce

Hledáme statečné muže a ženy pro naši neopakovatelnou letošní výpravu Zlatokopové na Aljašce - těšit se můžete na celotáborovou hru na motivy zlaté horečky, rýžování zlata, hernu v saloonu, závody psích spřežení, staré známé tváře vedoucích, výlety na kole, večerní posezení u ohně a spousty dalšího.