Všechny tábory

Přečtěte si o nadcházejících i minulých táborech

Tábor 2024 - Apokalypsa

Baví tě knihy a filmy z žánru post-apo? Chtěl bys prožít svoje vlastní Hladové hry, Labyrint či Divergenci? Nebo máš rád počítačové souboje se zombíky? Přidej se k naší apokalyptické táborové výpravě, která se vydává zabránit konci světa navzdor nedostatku surovin, všudypřítomné radioaktivitě a nebezpečným nepřátelům!

Tábor 2023 - Starověké Řecko

Pokud si při čtení starověkých bájí a pověstí říkáš, že bys také chtěl zažít dobrodružství, zocelit se v lítých bojích a získat věčnou slávu na tisících řeckých ostrovů, máš jedinečnou příležitost! Přidej se k naší velkolepé výpravě pod horu Olymp, poznej osobně dávné bohy a braň své město proti nepřátelům! Můžeš se i zúčastnit olympijských her, skolit bájná zvířata nebo objevit nové země.

Tábor 2022 - Vikingové

Máš rád vikingské báje a legendy? Obdivuješ mocného Thora a jeho kladivo? Fascinují tě zbraně, štíty, runová kouzla a magické lektvary? A nebo by sis dokonce chtěl vycvičit svého vlastního draka, tak perfektního jako byla Škyťákova Bezzubka? Přidej se k naší táborové výpravě do vikingské vesnice, kde budeme bojovat, nájezdničit a hlavně hledat a cvičit své vlastní draky!

Tábor 2021 - Zaklínač

Chceš se stát slavným zaklínačem a vydat se ve stopách Geralta z Rivie? Hradiště Kaer Morhen hledá mladé bojovníky a bojovnice, kteří se chtějí zúčastnit náročného výcviku a získat zlato, věhlas a slávu! K dispozici po celou dobu výcviku budou zkušení zaklínači ze školy Vlka!

Tábor 2020 - Cesta kolem světa

Před mnoha lety odvážný dobrodruh Phileas Fogg vyhrál svoji sázku o tom, že objede kolem dokola celý svět za 80 dní. Hledáme odvážné cestovatele a cestovatelky, kteří se s námi pokusí jeho cestu zopakovat a překonat - zvládneme to za čtrnáct dní?