Táborový tým

Podívejte se, kdo povede v roce 2023 tábor

Lucka

Lucka už odmala vyrůstala v táborovém prostředí - její rodiče byli také vedoucími - a v našem táborovém světě to dotáhla na pozici nejvyšší. Jako táborová vedoucí má Lucka autoritu nejen u nás, ale i u dětí. Zároveň ale je férová a umí všechny správně namotivovat, aby byl tábor pro nás zážitkem a dobrou vzpomínkou. A mimo toho všeho hraje krásně na kytaru a zpívá. Ideální hlava tábora, že?

"Nástup! A jedu, jedu, jedu..."

Ivet

Ivetka je naše nepostradatelná účetní a zároveň vedoucí a pedagogický dozor. Jen díky ní si může tábor každoročně dovolit nakoupit odměny pro děti, novou výbavu i obsáhlé zásoby. Svůj obývák i garáž obětavě nabízí jako táborové skladiště a při vyjednávání nákupů je schopná snad každého instruovat tak, aby to zvládnul!

Martin

Martin je typ člověka, co vám téměř nikdy neřekne ne. Je potřeba něco vyspravit? Nutně potřebujeme vytvořit táborovou rekvizitu? Ve stanu se rozbila dvířka? Není problém. Mezi jeho vrcholné výrobky patří funkční stroj času, kompletní výbava únikových místností a zejména naše táborová sprcha deluxe. Za ta léta, co s námi jezdí, dokázal spoustu věcí dotáhnout k dokonalosti. Rád plánuje výlety na kole a je naším nepostradatelným technickým guru.

"Nefunguje? Tak si vezmi v technice gafu!"

Tomáš

Tomáš je prostě Tomáš. Svérázný člověk, který nejde pro dobrý vtip vůbec daleko. Jezdil na tábor už od svých dětských let - za tu dobu pobral mnoho zkušeností a dokáže díky tomu často vypíchnout tip, jak hru pro děti zlepšit. Rád hraje na kytaru a je nepostradatelný při večerních táborácích.

"Sedí tak Čech, Rus a Američan..."

Johanka

Johanka je další z našich vždy usměvavých a milých vedoucích. Má zvláštní talent kombinovat pro svůj oddíl milá slova pro ty, kteří si to zaslouží, a přísnou ruku pro ty, kteří to potřebují. Neúnavně se vždy hlásí o práci a další úkoly, ráda se účastní všech táborových scén a večer u ohně vždy krásně zpívá.

Kuba

Kuba je tělem i duší sportovec. Jeho záliba ve sportu je vidět nejen na výletech na kole, ale i při rozcvičkách a sportovních hrách. Jako správný cyklista umí nejen poradit, ale taky dokáže spoustu problémů na kole vyspravit. Je mistr vtipu, který ale umí nenápadně schovat. Je jednou z našich vůdčích kytar a neúnavným tahounem vedoucovských večerů.

Ondra

Na tábor jezdil už jako dítě a je s námi tedy již 15 let. Už jako táborový účastník se do naší kroniky zapsal nepřehlédnutelným písmem svou neobyčejnou výmluvností, komediantstvím a smyslem pro humor. Je součástí týmu pro vymýšlení her a velmi rád a dobře vaří, při workshopovém dnu chodí s dětmi lézt na skály a večer obsluhuje kytaru.

Hafan

Martin Pes či zkráceně Hafan je mistr nákupů a pojízdná cisterna. S Ivetkou tvoří výborný tandem, co se týče zásobování celého tábora. Legenda praví, že se spolu jednou ze spaní bavili o tom, kolik rohlíku se má na další den nakoupit. Oplývá také zázračným talentem nacpat,naložit a teleportovat cokoliv kamkoliv. Kromě toho nám připravuje mňamózní polévky na zahřátí a skvělé pomazánky k večeři. Je také výborný zpěvák a kytarista.

"Kolik jste tam dali toho česneku? To je málo..."

Lenka

Lenka je jedna z našich zdravotnic a zároveň oddílová vedoucí. Je laskavá, oblíbená u dětí a nezalekne se žádného úkolu. Ráda vyrazí na dopolední výlet na kole a když po návratu všichni odpadnou, jde se pro relax ještě proběhnout.

Swayze

Jako další z řady Martinů si rychle vysloužil přezdívku a ještě rychleji pevné místo v táborovém týmu. Je neúnavný pracant a inovátor, rád jezdí na kole a odpoledne si nadšeně zablbne při hrách. Každoročně se chce tábora účastnit jako dítě, ale vzhledem k tomu, že ho v žádném případě nemůžeme postrádat, se mu to ještě nepodařilo. Uslyšíte-li večer u ohně hrát housle, máte jistotu, že jste tam zastihli právě Swayzeho.

Verča

Verča je vedoucí, která s námi zestárla. Jezdila na tábory už jako dítě, pak se k nám přidala jako schopná praktikantka a dnes už je nedílnou součástí vedení. Kromě toho je také naší zdravotní posilou. Je zábavná, dokáže přinést nadhled a umí vždy dobře poradit.

"Cože sis udělal? Běž si to prvně umejt."

Eva

Eva je další bývalé dítko, které s námi zestárlo do role vedoucího. Už jako praktikantka byla velice schopná a byla radost s ní spolupracovat. Dnes už jako vedoucí neztratila nic ze svého elánu. Ráda jezdí s dětmi na dopolední cyklo výlety a nebojí se žádného stanoviště na hře.

Dan

Dan je náš odborník, co se týče akčních scének. Jeho koníčkem je šerm, a tak je schopný nám všem ukázat, co umí. Mimo to je ochotný kdykoli pomoci a nezalekne se ani zdánlivě nesplnitelného úkolu. Jeho nespornou výhodou je ale vždypřítomná dobrá nálada a jeho legendární barel s vodou, který pravidelně zachraňuje vedení i děti před zhynutím vedrem. S Danem nikdy nemáte žízeň.

Silva

Silva je první z nastupující generace táborových vedoucích - kapitán třech dalších mušketýrů. Už jako dítě tábory milovala a vždy nerada odjížděla domů. Dnes je z ní skvělá praktikantka, která je vždy pravou rukou svého oddílového vedoucího.

"Jasně. Tak já to klukům vysvětlím."

Matěj

Další do party nových tváří ve vedení je Matěj. Matěje známe už dlouho jako dětského účastníka, u kterého jsme rádi, že s námi pokračuje i dál. Nebojí se žádného úkolu, ochotně vždy dětem vysvětlí, co se bude dít u něj na stanovišti a má zkušenosti se spoustou her jako dítě, takže dokáže spoustu věcí komentovat z druhé strany.

Andy

Třetím do party mladé krve je Andy. Kdysi, když jezdil s námi jako dětský účastník, brali ho ostatní děti jako leadera. V dnešní době to jako u praktikanta přerostlo do přirozené autority. Nebojí se ale na druhou stranu přijít za nejmenším dítětem, které je s námi poprvé, a laskavě mu ukázat, jak to na našem táboře chodí.

Vašek

Poslední z naší mladé krve je Vašek. I jeho jsme si pečlivě vybrali pro jeho nadšení do práce a ochotu se po hlavě vrhnout do každé aktivity. Rád se účastní herních scének, práce na dřevě i přípravy stanovišť. Svůj tým umí vždy dobře a nahlas motivovat.

Táborová smečka psů

Jsou to naši táboroví hlídači a mazlíčkové. Vždy nás vítají při návratu z výletu a dělají společnost nám i dětem. Na fotce vidíte pouhé tři pětiny smečky - odshora chlupatého mazlicího Jonáška s pamětí akvarijní rybičky, hlasitě hlídajícího Čerta a skoroplyšového kachnomilného Jimmyho. Chybí ještě elegantní černá polokočičí dáma Liri a rychlonohá přítulná blondýna Eliška.

"Haf! Haf! Haf!"